mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۰ - ۱۲ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۰۵
تعداد بازدید: ۳۱۲۲
مراسم فرهنگی معنوی ویزه به همراه ضیافت افطار در سه شب مختلف با پذیرایی از کارکنان شرکت نمک آبرود، گردشگران، مسوولان شهری و ایتام شهرستان های چالوس و نوشهر در نمازخانه تله کابین نمک آبرود برگزار شد.

 مراسم فرهنگی معنوی به همراه ضیافت افطار  در سه شب مختلف با پذیرایی از کارکنان شرکت نمک آبرود، گردشگران، مسوولان شهری و ایتام شهرستان های چالوس و نوشهر در نمازخانه تله کابین نمک آبرود برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شهرک توریستی نمک آبرود، شب های اول و دوم این ضیافت ویژه کارکنان  و گردشگران برگزار شد و در شب سوم  این برنامه فرهنگی و معنوی با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجه الاسلام والمسلمین راشدی نوری امام جمعه  شهرستان چالوس و با حضور فرماندار شهرستان مهندس زندی و جمعی از مسوولان شهرهای چالوس و هچیرود و همچنین با حضور افتخاری 50 نفر از ایتام این شهرستان به میزبانی شرکت عمران و مسکن شمال در نمک آبرود برگزار شد.

بنابراین گزارش : سید محمد جواد موسوی  مدیر عامل عمران و مسکن شمال ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم معنوی و تشکر از حضور مسوولان شهرستان تاکید کرد که برگزاری ضیافت افطاری ساده مورد تاکید مقام معظم رهبری با هدف همدلی عموم در ماه پر برکت رمضان در شهرک توریستی نمک آبرود برگزار شده است .

 

سید جواد موسوی افزود: میهمان ویژه این ضیافت ایتام بسیار عزیز شهرستان های چالوس و نوشهر بودند که کارکنان شرکت نمک آبرود و در واقع همه مسوولان شهری لیاقت و فرصت تکریم آنها را پیدا کردند و امیدوارم که باز هم این لیاقت و فرصت  برای من و همکاران پر تلاش و متعهد من تکرار شود.

 

گفتنی است بر اساس هماهنگی های به عمل آمده برنامه بازدید از  نمک آبرود و استفاده  از تله کابین و شهربازی برای  ایتام عزیز، مادران و مربیان آنها برگزار شد که باعث شادی و شعف دوچندان این میهمانان عزیز شهرک توریستی نمک آبرود .

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها