mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۳۰ - ۱۳ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۲۱
تعداد بازدید: ۱۳۶۹
یک الگوی موفق اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج
معاونت اقتصادی و مالی گلدشت قلعه گنج اظهار داشت: فاز اول عملکرد این کارخانه تولید و بسته بندی اب میوه با کیفیت است که تاکنون با موفقیت روبرو بوده ایم و اگر میزان تقاضا در بازار عرضه افزایش داشته باشد ، ظرفیت های خود را بالا خواهیم برد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ؛ محمد باقر ایمانی معاونت اقتصادی و مالی شهرک صنعتی "گلدشت" قلعه گنج در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور گفت: این کارخانه در شهرک صنعتی در محدوده ی قلعه گنج استان کرمان ظرف مدت 100 روز کاری ساخته و به مرحله ی بهره برداری رسیده است.

 

وی اظهار داشت: طی فاز اول عملکرد، جهت تولید آب میوه مواد فراوری و کنستانتره شده در شهر های ارومیه، سلماس  و سردشت آذربایجان غربی به شهر قلعه گنج منتقل گشته و در کارخانه نام برده با حضور 25 کارگر جوان و پر انرژی به مرحله بسته بندی می رسد.

 

حجم سرمایه‌گذاری سالانه این واحد صنعتی 80 میلیارد تومان بوده که تا کنون 50 میلیارد آن صرف هزینه‌های مورد نیاز گشته و این مبلغ از منبع درآمد داخلی بودجه گذاری می‌شود.

 

ایمانی در ادامه افزود: در نظر داریم که در فاز دوم واحدهای روغن گیری کنجد را تا آخر سال جاری به کارخانه اضافه نمائیم که اگر طبق برنامه، کارها همچنان به خوبی پیش رود، جهت اداره این بخش نیز به 7 نفر جوان با انگیزه برای کار نیازمند خواهیم بود.

 

وی درباره اهمیت خط تولید در سال اقتصاد مقاومتی اعلام کرد: واحد های صنعتی کوچک و بزرگ مانند شاه رگ های اقتصاد این کشور هستند. در سال اقتصاد مقاومتی هر یک از ما به مثابه حلقه های زنجیره، باید گوشه ایی از تولیدات صنعتی را با دل سوزی و مسئولیت پذیری عهده‌دار شویم تا بتوانیم با موفقیت به فرمایشات ولایت فقیه جامه عمل بپوشانیم.

 

ایمانی گفت: هدف ما گام برداشتن در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ست که با اقدام مدیران خبره و عمل کارگران توانمند همراه شده و ان‌شاءالله به موفقیت بیش از پیش خواهد رسید.

 

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها