mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۹ - ۱۳ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۲۳
تعداد بازدید: ۱۸۸۰
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و به همت شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صورت گرفت
همزمان با ماه مبارک رمضان و در حرکتی خداپسندانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور در بخش سیاهو بندرعباس بسته های غذایی را بین خانواده های بی سرپرست توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ،به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، این برنامه در راستای تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت آغاز شده بود که در این دوره اولویت را به خانواده بی سرپرست دارای فرزند صغیر داده بود.

 

در این برنامه یک روزه نمایندگان شرکت فولاد کاوه جنوب کیش ضمن دیدار و گفت وگو با سرپرستان زن این خانوار، دیگر کمبودهای آنان را نیز بررسی کردند تا در فرصتی دیگر در حد توان نسبت به تامین آن اقدام شود.

در حین این سفر یک روزه به بخش سیاهو مشکلات متعددی بین این خانوار از نداشتن منزل تا نبود کولر، یخچال و دیگر لوازم اساسی منزل دیده شد، اما خانواده باغیرت یتیمی نیز در این سفر مشاهده شدند که تمامی سه فرزند یتیم این خانواده سربلند دارای معدل 20 در مقاطع مختلف تحصیلی بودند که نشان از همت، تلاش و هوش سرشار مردمان باایمان و غیور منطقه دارد.

 

بنابراین گزارش این شرکت در نظر دارد با تشکیل کمیته ای دائمی برنامه های و مسئولیت های اجتماعی خود را تدوین و به طور مستمر در این حوزه فعالیت نماید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها