mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۹ - ۱۵ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۳۸
تعداد بازدید: ۱۶۰۳
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: با مشارکت بنیاد مسکن ، بهزیستی و بنیاد مستضعفان 53 خانواده دارای دو معلول این استان صاحب خانه می شوند.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی بنیاد مسکن اردبیل ، فرهاد سبحانی در جلسه راهبردی انجمن خیرین مسکن ساز استان افزود: 34 خانوار دو معلول در روستاها و 19خانوار دارای دو معلول در شهرهای استان با معرفی اداره کل بهزیستی در قالب کمک های بلاعوض تسهیلات برای ساخت و ساز مسکن مقاوم برخوردار می شوند.

 

او در زمینه تامین مسکن برای خانواده های دارای دو معلول ساکن در روستاهای استان نیز اظهار کرد: ارائه تسهیلات بانکی با همکاری بانک های عامل و نظارت معاونت بازسازی این بنیاد بر ساخت و ساز واحدهای مسکونی روستایی 20 نفر با بانک های عامل عقد قرارداد کرده و دو واحد ساختمانی روستایی موفق به اخذ پایان کار شده است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه با محدودیت فصل کاری و عدم توانایی برخی از خانواده های واجد شرایط به به ویژه در موضوع تامین زمین برای قشر نسبت به خرید مسکن مناسب و دارای استحکام لازم و فنی اقدام می شود.

 

اکبر نیکزاد ، نماینده بنیاد مستضعفان در شمالغرب کشور نیز در این جلسه با قدردانی از عملکرد اداره کل بنیاد مسکن ، انجمن خیرین مسکن ساز و بهزیستی استان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تامین سرپناه برای اقشار فاقد مسکن از آزمون های متعددی روسفید بیرون آمده است.

 

او افزود: با تعامل بین سازمان بهزیستی ، این نهاد مقدس و انجمن خیرین مسکن ساز استان تامین امنیت روانی و جانی در کنار ساخت و ساز مقاوم عمل خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد: فعالیت استان اردبیل برای تامین مسکن محرومان در مقایسه با استان های همجوار قابل تقدیر و در حد قابل قبولی است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها