mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۶ - ۱۵ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۴۴
تعداد بازدید: ۱۶۶۸
جشنواره بزرگ گنجینه رمضان با هدف تبیین مفاهیم اقتصاد مقاومتی به همت معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان برگزار شد.

 به گزارش  پایگاه خبری  بنیاد مستضعفان به نقل از ایرنا، جشنواره گنجینه رمضان علاوه بر تبیین مفاهیم اقتصاد مقاومتی، به سبک زندگی دینی و دستاوردهای رمضانی نیز می پردازد.

 

این جشنواره با موضوعات فرهنگی به فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بطور همزمان در مجموعه تفریحی ارم و شهرستان قلعه گنج از ابتدای ماه رمضان آغاز و در دومین روز تعطیلی عید فطر به ایستگاه پایانی می رسد.

 

محمود احمدی، مدیر کل امور فرهنگی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه در حاشیه جشنواره گنجینه رمضان، 30 غرفه فرهنگی و یک غرفه ماکت شهدای مدافع حریم اهل بیت (ع) به ارائه خدمت فرهنگی می پردازند، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی استفاده از مشارکت مردم در پیگیری و شناسایی و رفع قوانین مزاحم در سایه همکاری تمام ارکان نظام به ویژه قوای سه گانه برای برداشتن موانع توسعه است.

 

وی افزود: با شناسایی اقتصاد مقاومتی به مردم و افزایش اختیارات دستگاه‌های متولی روند سرمایه‌گذاری در کشور را می توان تسریع کرد.مدیر کل امور فرهنگی بنیاد مستضعفان ادامه داد: پیش از این بنیاد مستضعفان در راستای تحقق سیاست های نظام درمورد اقتصاد مقاومتی توسعه شهر قلعه گنج از توابع استان کرمان را در دستور کار خود قرار داد و با همکاری استانداری کرمان قلعه گنج به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی معرفی شد.

 

بنابراین گزارش  بخش هایی از این جشنواره فرهنگی اقتصادی هر شب به صورت زنده از شبکه ٤ سیما پخش می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها