mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۶ - ۱۹ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۵۷
تعداد بازدید: ۲۵۱۸
رئیس سازمان دانش آموزی استان گفت: اولین گروه دانش آموزان چهارمحال و بختیاری به اردوی بنیاد علوی اعزام شدند.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از پانا ؛ رئیس سازمان دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری گفت:حدود 500 دانش آموز از مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری در تابستان امسال به اردوهای بنیاد علوی اعزام می شوند.

 

بنوابر این گزارش ،نظرعلی نظری افزود: با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان بی بضاعت در مناطق محروم توانایی شرکت در برنامه رفاهی – تفریحی را ندارند این اردوها از طرف بنیاد علوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان  برای حضور این دانش آموزان در مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) لواسان تهران در نظر گرفته شده است.

وی حمایت از دانش آموزان مناطق کم برخوردار جامعه ، تربیت اجتماعی دانش آموزان، آشنائی با فعالیت های گروهی و اردویی را از اهداف برگزاری این اردوها عنوان کرد.

 

نظری ادامه داد: برگزاری چنین اردوهایی برای افزایش مهارتهای زندگی، پرکردن مناسب اوقات فراغت دانش آموزان کم برخوردار و گسترش آگاهی های دانش آموزان مناطق محروم بسیار مفید و مطلوب است.

 

گفتنی است: طبق برنامه ریزی بنیاد مستضعفان این دانش آموزان به مدت یک هفته در اردوگاه فرهنگی ورزشی امام خمینی(ره) تهران از برنامه های ورزشی و متنوع استفاده می کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها