mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۴۸ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۶۲
تعداد بازدید: ۱۵۵۰
روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس اعلام کرد :بنیاد علوی برای بازدید 15هزار دانش آموز از تالار های موزه دفاع مقدس طی دو ماه اینده هماهنگی لازم را به عمل آورده است .

اصغر رضوانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باغ موزه دفاع مقدس با اعلام خبر فوق گفت: برابر مصوبه هیات مدیره موزه دفاع مقدس؛ در تمامی روزهای فصل تابستان تعطیلی روزهای شنبه که به عنوان روزتعطیل تالارهای موزه دفاع مقدس می باشد لغو و همه روزه بجز روزهای جمعه از ساعت 9 صبح لغایت 17 امکان بازدید برای مراجعه کنندگان فراهم شده است و در روز جمعه تالار ها از ساعت 11 آماده پذیرش می باشد .

 

وی افزود: برنامه ریزی برای بازدید 15 هزار دانش آموز مناطق محروم کشور با هماهنگی بنیاد علوی صورت گرفته است که از روز بیستم تیر ماه به مدت 2 ماه در روزهای یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه از تالارهای موزه دفاع مقدس بازدید خواهند داشت .

 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه دفاع مقدس در پایان خاطر نشان کرد : از اواسط هفته جاری برنامه طعم جبهه ویژه دانش آموزان مناطق شهر تهران و شهرستان های استان تهران در قالب اردوی یک روزه آغاز و تا اواسط شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها