mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۶ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۶۵
تعداد بازدید: ۱۶۴۵
بنابر اعلام مدیر آموزش‌وپرورش نکا 17 نفر از دانش‌آموزان مناطق محروم شهرستان به اردوی بنیاد علوی اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از پیک نکا، حسین پالار  با اشاره به توجه دفتر مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان ممتاز مناطق محروم کشور، اظهار کرد: اردوهای بنیاد علوی یکی از برنامه‌های تفریحی، آموزشی، معنوی و هدیه‌ای از سوی دفتر مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار است که در ارتقا سطح پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان تاثیر بسیاری دارد.

 

وی افزود: این اردو در منطقه لواسان بنیاد علوی برگزار می‌شود و دانش‌آموزان شرکت کننده در آن از امکانات تفریحی آن بهره برده و شرکت در کلاس‌های مختلف آموزشی و پرورشی، بازدید از چند مکان مذهبی و تاریخی از دیگر برنامه‌های این دوره برای دانش‌آموزان به شمار می‌آیند.

 

مدیر آموزش‌وپرورش نکا با بیان اعزام 17 دانش‌آموز از مناطق محروم شهرستان نکا به اردوی این دوره بنیاد علوی، خاطرنشان کرد: آشنا شدن با زندگی اجتماعی و تعامل مطلوب با یکدیگر ازجمله پیامدهای مثبت برگزاری اردوهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی است که غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان را نیز سبب می‌شود.

 

این مسوول در پایان اضافه کرد: ایجاد بستری مناسب برای تمرین زندگی جمعی، کسب تجربه، افزایش آگاهی عمومی و کمک به فرآیند اجتماعی شدن دانش‌آموزان از دیگر اهداف برگزاری این اردو هستند.

 

بنیاد علوی در راستای اهداف بنیاد مستضعفان با حفظ کارآمدی، بکارگیری بهینه منابع، استفاده از روش‌ها و فناوری‌های مناسب، پایبندی به ارزش‌ها و توجه به کرامت انسان‌ها درجهت ارتقاء سطح زندگی مادی، معنوی و فرهنگی مستضعفان و محرومین جامعه به فعالیت مشغول است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها