mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۶۶
تعداد بازدید: ۲۷۱۳
هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان در نظر دارد در زمینه صادرات محصولات تولیدی خود از میان فعالان بخش بازرگانی که در زمینه صادرات محصولات تجربه دارند ، همکار یا شریک تجاری انتخاب کند.

شرکت هلدینگ پارس فعال در زمینه تولید محصولات کشاورزی و دامپروری در نقاط مختلف ایران، در نظر دارد در زمینه صادرات محصولات تولیدی خود از میان فعالان بخش بازرگانی که در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری تجربه ارزشمندی دارند، همکار/شریک تجاری انتخاب کند.

 

 لذا از کلیه فعالان توانمند در زمینه تجارت محصولات کشاورزی و دامپروری که علاقمند به همکاری در این خصوص می باشند، دعوت می گردد برای آشنایی بیشتر با شرایط همکاری و دریافت اسناد مرتبط به نشانی اینترنتی:  www.agriholding.ir   مراجعه نمایند.

 

 

معرفی و اهداف شرکت

شرکت گسترش کشاورزی و دامپروری پارس (هلدینگ پارس) با 25 شرکت فعال تحت پوشش، بزرگترین شرکت کشاورزی و دامپروری در ایران می باشد. اصلی ترین فعالیت این هلدینگ با بیش از 70% حجم گردش عملیاتی به فعالیت دامپروری اختصاص دارد. شرکت های تابعه این هلدینگ با داشتن بیش از 67000 رأس دام که بیش از 30000 رأس آن دوشا می باشد، روزانه حدود 1200 تن شیر تولید می کنند و سالیانه دارای حدود 4000 رأس تلیسه باردار و 12000 رأس گوساله نر می باشند. این هلدینگ مجموعاً دارای بیش از 55000 هکتار زمین بوده که 24000 هکتار از آن تحت کشت محصولات کشاورزی می باشد. عمده محصولات تولید شده این هلدینگ شامل 15000 تن محصولات زراعی، غلات و علوفه (گندم، جو، ذرت علوفه ای، سویا و ...) و محصولات باغی شامل 15000 تن مرکبات ، 5000 تن انواع میوه های دانه دار و هسته دار و همچنین 2500 تن پسته می باشد.

با توجه به حجم بالای محصولات تولید شده این هلدینگ و لزوم توسعه صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری، هلدینگ پارس اقدام به جمع آوری و تکمیل اطلاعات فعالان بخش بازرگانی (اشخاص حقیقی و حقوقی) که در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری تجربه ارزشمندی دارند نموده است و در نظر دارد از میان این گروه همکار/شریک تجاری انتخاب نماید. لذا از علاقمندان به همکاری با این هلدینگ دعوت می شود به منظور تکمیل اطلاعات خود، اطلاعات درخواست شده در فرم پیوست را به دقت تکمیل نموده و به همراه مدارک درخواست شده در ذیل فرم، حداکثر ظرف مدت 20 روز کاری از زمان درج خبر  در رسانه ها به آدرس ایمیل این هلدینگ business@agriholding.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است، پس از جمع آوری و تکمیل بانک اطلاعاتی، اطلاعات افراد/شرکت ها مورد ارزیابی قرار گرفته و بر اساس نیاز شرکت ها و توانمندی افراد، اشخاص حقیقی و یا حقوقی انتخاب شده و سپس نسبت به مذاکره و تعیین روش همکاری با اشخاص حقیقی/حقوقی دارای صلاحیت اقدام خواهد شد.

به منظور سهولت در استخراج اطلاعات مورد نیاز جهت تکمیل بانک اطلاعاتی فعالان بخش بازرگانی (اشخاص حقیقی و حقوقی)، فرم پیوست شماره 1 طراحی شده که خواهشمند است موارد ذکر شده در هر بند را با دقت مطالعه نموده و اطلاعات مورد نظر را تکمیل نمایید. در صورت هرگونه پرسش با شماره تلفن های      

        5-88103293 021 داخلی 128 تماس حاصل فرمایید.

 

کلیات در یک نگاه

عمده ترین محصولاتی که این هلدینگ جهت صادرات در نظر دارد عبارتند از:

1-محصولات دامپروری  (تلیسه، گاو شیری، گوساله نر، شیر خام)

2-میوه و خشکبار (انواع پرتقال، نارنگی، به، گلابی، هلو، شلیل، آلو، کیوی و پسته)

3-زعفران

 

اهم اطلاعات مورد نیاز از همکاران/شرکای تجاری

عمده اطلاعات مورد نیاز جهت گزینش همکاران/شرکای تجاری در چارچوبهای زیر می باشد:

1-تجربه شرکت در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری

2-اعتبار شرکت درخصوص تبادلات تجاری

3-کشورهایی که تا کنون با آن ها تجارت صورت پذیرفته است

4-دفاتر، همکاران و ارتباط با تجار در خارج از کشور و هرگونه ارتباطات خارجی در رابطه با بازرگانی محصولات کشاورزی و دامپروری که می تواند در عملکرد مثبت مفید باشد

5-سابقه همکاری با اتاق های بازرگانی، تجار و بازرگانان خارجی

6-تسلط در به کارگیری انواع اسناد تجاری، روش های ثبت سفارش، زبان های خارجی و غیره

 

 

 به همین منظور فرم پیوست جهت توصیف موارد فوق تبیین شده است. لذا خواهشمند است نسبت به تکمیل فرم های پیوست اقدام نموده و چنانچه برخی از توانمندی های شرکت در قالب فرم های ضمیمه قابل تبیین نباشد، نسبت به شرح موارد مورد نظر اقدام و به همراه فرم های تکمیل شده طی 20 روز کاری از زمان درج آگهی در روزنامه به ایمیل business@agriholding.ir ارسال فرمایید.

 

 

 

 

اطلاعات درخواست شده در فرم پیوست:

•رزومه که شامل تاریخ آغاز فعالیت، حیطه فعالیت های اشخاص حقیقی/حقوقی (بخصوص در زمینه تجارت محصولات کشاورزی و دامپروری) و اساسنامه شرکت (برای اشخاص حقوقی) می باشد (در بند 1 فرم پیوست تکمیل شود).

 •اطلاعات در خصوص مقدار و نوع محصولات کشاورزی و دامپروری صادر/وارد شده طی سال های اخیر (در بند 2 و 3 فرم پیوست تکمیل شود).

 •اطلاعات در رابطه با کشورهایی که تا کنون با آن ها فعالیت تجاری داشته اید و نوع محصولات صادر/وارد شده (در بند 4 فرم پیوست تکمیل شود).

 •اطلاعات در خصوص دفاتر و شعبات شرکت در داخل و یا خارج از کشور و همچنین ارتباطات با تجار و بازرگانان در خارج از کشور (در بند 5 فرم پیوست تکمیل شود)

 •میزان آشنایی به زبان های خارجی (انگلیسی و زبان های دیگر) (در بند 6 فرم پیوست تکمیل شود).

 •ارائه اطلاعات در رابطه با سابقه عضویت شرکت/فرد در اتاق های بازرگانی با ذکر مورد (در بند 7 فرم پیوست تکمیل شود).

 •ارائه اطلاعات در رابطه با بانک های خارجی که با آن ها همکاری داشته اید و همچنین نوع اعتبارات اسنادی و اوراق گمرکی که تا کنون از آن ها در زمینه تجارت محصولات کشاورزی و دامپروری استفاده گردیده است (دربند 8 فرم پیوست تکمیل شود).

 •ارائه تجربه در زمینه تجارت محصولات کشاورزی و دامپروری (در بند 9 فرم پیوست تکمیل شود).

 •مطرح نمودن موارد خاصی که در خصوص توانمندی و قابلیت های شرکت/فرد ضروری است عنوان شود (در بند 10 فرم پیوست تکمیل شود).

 •ضمناً خواهشمند است مدارک شرکت/فرد مطابق آنچه در بند 11 فرم پیوست ذکر گردیده است، ارسال گردد.

  

فرم PDF اطلاعات همکاران یا شرکای تجاری ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
0
0
به این میگن شفاف سازی امیدواریم نحوه انتخاب پیمانکار یا همکار یا شرکای تجاری را نیز پس از انتخاب شفاف به مردم اعلام کنید
پرطرفدارترین ها