mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۳ - ۲۴ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۲۰۷
تعداد بازدید: ۱۸۲۹
مدیر عامل هتل پارسیان همدان در گفت و گوی زنده تلویزیونی :
اشکان لطفی مدیر عامل هتل پارسیان همدان در گفت و گوی زنده با صدا و سیما در مورد معضلات مراکز اقامت غیر رسمی مثل خانه مسافرها نظر کارشناسی ارایه داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان، اشکان لطفی مدیر عامل هتل پارسیان همدان به دعوت صدا و سیما مرکز استان همدان در برنامه زنده  ساعت 21 الی 22  دیشب "ایوان الوند" حضور پیدا کرده و به عنوان کارشناس خبره هتلداری در مورد معضلات مراکز اقامت غیر رسمی در شهر های توریستی از جمله شهر همدان نظرات کارشناسی ارایه داد.

 

بنابراین گزارش ، مدیر عامل هتل پارسیان همدان در این گفت و گوی زنده مشکلات عدم توزیع مناسب بازه زمانی سفر در طول سال را یکی از عوامل مهم بازار کاذب و معضل خانه مسافر در کشور عنوان کرد و با برشمرد مشکلات ناشی از این نوع ارایه خدمات اقامتی در شهر های بزرگ  و توریستی کشور خواهان ساماندهی خدمات گردشگری در این حوزه شد.

 

وی در پایان سخنان خود ابزار امیدواری کرد با همکاری همه مسوولان امر و دست اندرکاران ارایه خدمات قانونی و رسمی اقامتی و گردشگری ضمن معرفی مناسب  و در خور شهر تاریخی همدان و جاذبه های گردشگری این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری مناسب در ایام گرم سال امکان رونق صنعت گردشگری در این منطقه بیش از پیش فراهم شود

 

گفتنی است این برنامه همین امروز ساعت 14 باز پخش شده و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها