mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۵۴ - ۲۷ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۲۲۰
تعداد بازدید: ۲۲۶۶
حبیب زاده مدیر کل حقوقی سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان
مدیر کل حقوقی سازمان اموال و املاک بنیاد بر به روز رسانی اطلاعات و آمار فعالیت های حقوقی ادارات کل سازمان اموال و املاک استان ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان در اولین گردهمایی مدیران کل، مالی ، حقوقی و املاک سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان حبیب زاده مدیر کل حقوقی  سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان طی سخنانی با تشرح مسایل مسایل حقوقی سازمان اموال و املاک بنیاد خواستار هماهنگی بیشتر و وحدت رویه ادارت کل با اداره کل حقوقی سازمان شد .

 

وی با اشاره به فرم های الکترونیکی طراحی شده بر به روز رسانی اطلاعات و آمار فعالیت های حقوقی ادارت کل استان تاکید کرد.

حبیب زاده در ادامه سخنان خود از مدیران حقوق استان ها درخواست کرد که بحث "ارزیابی خواسته " را کاملا بر اساس دیدگاه کارشناسی تدوین کرده و نوع دعاوی از نظر حقوقی و یا کیفری بودن را در گزارش های ارسالی خود دقیقاً قید و مستندات لازم را نیز برای تصمیم گیری به همراه پرونده ارسال کنند .

 

وی در ادامه با اشاره به دستور ریاست سازمان در مورد رسیدگی به موضوع سنوات پرونده های حقوقی  گفت : کلیه پرونده هایی که از گذشته تا کنون در جریان رسیدگی هستند باید مختومه شوند و چنانچه لازم باشد با پیگیری مدیران حقوقی استان ها برای مختومه شدند مجوز های لازم از سوی ستاد سازمان بر اساس مفاد قانونی اخذ خواهد شد .

 

حبیب زاده با اشاره به ضرورت حضور مدیران کل استان ها در پرونده های مطرح شده مرتبط با استان مربوطه که در شورای حقوقی سازمان اموال و املاک ارایه می شوند در مورد موارد ویژه پرونده زمین های علوی اظهار داشت : رسیدگی به اعسار مخاطبان طرح حمایتی بنیاد در اهدای زمین های علوی برای اجرای تبصره 5ماده الحاقی 46 مستلزم طی مراحل قانونی و روال اداری است

 

مدیر کل حقوقی سازمان اموال و املاک در انتها خواستار هماهنگی و همکاری هم مدیران و کارنشاسان در ادارت کل استان شد و از تلاش آنها برای شفاف سازی فعالیت های حقوقی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها