mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۰۱ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۲۶۷
تعداد بازدید: ۲۰۰۵
در راستای اجرای طرح حمایتی "سلامت مادران باردار و شیرده" 3هزارو 600بسته عذایی در بین مادران مشمول طرح در سه استان کرمانشاه ،کردستان و ایلام توزیع می شود.

در راستای طرح حمایتی بنیاد مستضعفان با عنوان :"طرح سلامت مادران باردار و شیرده" 3هزارو 600بسته عذایی در بین مادران مشمول طرح در سه استان کرمانشاه ،کردستان و ایلام توزیع می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، آرش پرنوری مدیر کل اموال و مالک بنیاد مستضعفان در استان های مزبور با اعلام خبر فوق توضیح داد: بر اساس اجرای طرح حمایتی بنیاد مستضعفان هر دو ماه یکبار یک بسته حمایتی شامل مواد غذایی و پروتئینی  مورد نیاز بر اساس نظر کارشناسان تغذیه  برای سلامت مادر و فرزند بین مادران مشمول طرح سلامت  در استان های کرمانشاه – کردستان و ایلام توزیع می شود.

 

وی افزود: تا کنون 2400بسته  بین مادران کرمانشاهی و ایلامی توزیع شده واز هفته آینده طبق برنامه زمان بندی شده 1200بسته حمایتی  باقی مانده  بین  مادران باردار و شیرده استان کردستان توزیع خواهد شد.

 

مدیرکل اموال و املاک استان های کرمانشاه ، ایلام و کردستان با اشاره به توزیع بسته های حمایتی در 37شهرستان و مرکز استان خاطر نشان کرد : امور شناسایی  و معرفی مادران مشمول برخوداری از خدمات طرح حمایتی بنیاد مستضعفان به وزارت بهداشت محول شده و در واقع کارکنان بنیاد مستضعفان تنها مسوولیت همکاری در توزیع و نظارت بر روند اهدای بسته های حمایتی  را بر عهده دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
سلام
|
France
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
0
0
سبد کالا زنان باردار شهرستان سنقر درجه تاریخی توزیع میشود
پرطرفدارترین ها