mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۴۴ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۲۷۲
تعداد بازدید: ۱۵۸۳
عیدی فرماندار قلعه‌گنج:
استقرار بانک سینا و اعطای تسهیلات با 10 درصد یارانه کارمزد باعث جذب سرمایه در قلعه گنج می شود

 به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از تسنیم ، وحدت عیدی عصر امروز درجلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، گام دوم طرح مثلث توسعه اقتصادی استان اظهار داشت: طرح توسعه و پیشرفت قلعه‌گنج پروژه‌ای است که از ماه ها قبل شروع شده و نکته مهم برای توانمندسازی مردم کار با مردم برای مردم است.

 

وی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان نقش تأثیرگذاری باحمایت دولت در شهرستان قلعه‌گنج داشته و  کارهای خوبی در این منطقه انجام شده است، گفت: کار این شهرستان به شکل کارگروهی با حضور مجرب‌ترین کارشناسان و بهترین مشاوران معتبر کشور با یک همکاری بین‌المللی انجام شده است.

 

فرماندار قلعه‌گنج خاطرنشان کرد: دلگرمی و خودباوری در بین مردم این شهرستان ایجاد شده و آموزش زنان و مردان در مشاغل و مهارت‌های بومی از قبیل صنایع دستی، دامداری و کشاورزی انجام شده است.

 

عیدی تصریح کرد: زیرساخت‌های ضروری نظیر راهداری، شهرک صنعتی، بیمارستان، هتل و مجتمع اداری تأمین شده است.

 

وی با اشاره به اینکه استقرار بانک و اعطا تسهیلات با 10 درصد یارانه کارمزد باعث جذب سرمایه‌های بخش مردمی شده است، گفت: شهرستان قلعه‌گنج 10 هزار و 460 کیلومتر وسعت دارد و جمعیت آن 76 هزار نفر است که 17 درصد در مناطق روستایی و 83 درصد در مناطقروستایی و عشایری زندگی می‌کنند.

 

فرماندار قلعه‌گنج از  پروژه پرورش 30 هزار بز شیری مولد در شهرستان در حال اجرا در این شهرستان خبرداد و گفت: توان‌افزایی جامعه محلی در دستور کار است.

 

 

عیدی با بیان اینکه در شهرستان قلعه‌گنج بیش از 200 نوع گیاه‌ دارویی وجود دارد که ظرفیت خوبی برای توسعه شهرستان است، تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی نباید سرمایه‌گذاران را تنها گذاشت و در انجام امور اداری از آن‌ها حمایت کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: