mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۵ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۲۸۱
تعداد بازدید: ۲۵۴۰
عملیات بهسازی مبلمان شهری مجموعه نمک آبرود، با طراحی و اجرای نیمکت‌های نورانی در محوطه تله کابین نمک آبرود با همکاری حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران انجام شد،

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روبط عمومی شرکت عمران و مسکن شمال ،  طراحی ، جانمایی و نصب 30 عدد نیمکت نورانی با ویژگی‌های منحصر به فرد در مجموعه شهرک توریستی نمک آبرود  باعث شده که گردشگران درساعات پایانی روز و پس از تاریک شدن هوا با تصاویر دل انگیزی مواجه شوند.

 

بنابر این گزارش ،این نیمکت های نورانی با پشتی و نشیمن نورانی و پایه‌های بدون نور، بعد از غروب آفتاب همانند نیمکت‌های معلق و فضایی جلوه نمایی و جذابیت بصری نوینی را برای شهرک توریستی  نمک آبرود و مهمانان این شهرک ارایه می‌کنند.

 

این گزارش می افزاید :  نیمکت‌های نورانی با مصرف تنها 12ولت، ضمن ایجاد صرفه جویی از میزان برقی که  در گذشته برای تامین روشنایی محیطی شهرک مصرف می‌شد مورد استقبال گردشگران استقبال قرار گرفته است  و این نیمکت‌های نورانی دارای QR-Code می‌باشند که لینک مستقیم اتصال به وبسایت رسمی شهرک نمک آبرود به نشانی www.namakaboud.com  را برای معرفی خدمات شهرک به عموم ارائه می‌کند.

 

سید محمد جواد موسوی مدیر عامل شرکت عمران و مسکن شمال در همین رابطه توضیح داد : با توجه به استقبال گردشگران از این طرح آزمایشی  با سرمایه گذاری شرکت درصدد توسعه طرح و نصب نیمکت های نورانی در کلیه بلوارها و اماکن تفریحی درآینده نزدیک هستیم  .

وی افزود: از هر طرحی که منجر به افزایش رضایت خاطر مراجعه کنندگان به شهرک توریستی نمک آبرود شود استقبال می کنیم و شرکت عمران و مسکن شمال حاضر به  هر گونه همکاری و  سرمایه گذاری در همین رابطه است .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها