mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۱ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۲۹۶
تعداد بازدید: ۲۰۲۳
مدیرعامل شرکت توسعه رفاهی پردیس ایرانیان ،از پروژه های در دست اقدام مجموعه تفریحی ورزشی توچال بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از به گزارش روابط عمومی شرکت تله کابین توچال،در این بازدید که با همراهی سید محمد رضا پرهیزکار مدیرعامل ،نیک نژاد عضو هیات مدیره ، مدیرفروش و بازاریابی،رییس روابط عمومی  همراه بود ،پرهیزکار ضمن ارایه گزارشی کامل از پیشرفت روند پروژه های در حال اجرا ، به پروژه های جدیدی که در دست مطالعه است نیز اشاره نمود.

 

پرهیزکار در خصوص احداث رستوران بین المللی باغ ایرانی در بام تهران،با تشریح روند فعالیت این واحد صنفی به پتانسیل های ایجاد شده در خصوص حضور برندها در این مجموعه اشاره نمود و تصریح کرد:

در راستای اجابت به درخواست های مراجعین مبنی بر دریافت خدمات با استانداردهای مطلوب ،این رستوران با سرمایه گذاری بالغ بر 7 میلیارد ریال می تواند خواسته های میهمانان و مراجعین را تا حد قابل توجهی تامین کند.

 

در ادامه ، مهندس دهقان ،از پروژه عظیم بهسازی، ایمن سازی  و جمع آوری آب های سطحی در مسیر پیاده روی به سمت ایستگاه چشمه بازدید نمود و از نزدیک ، روند پیشرفت این پروژه را با این حجم از فعالیت مطلوب ارزیابی نمود.

 

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال نیز بر همین اساس گفت:دیوار کشی و آماده سازی بستر امن برای علاقه مندان به طبیعت و ورزشکاران از موهبت های الهی به تیم مدیریتی توچال است تا در راستای خدمت به مراجعین ،گامی ماندگار برداشته باشیم.

در پایان این بازدید،پرهیزکار با توجه به پایان عملیات نورپردازی مهیج ترین سورتمه کشور به اتفاق مهندس دهقان ضمن استفاده از سورتمه توچال در شامگاه ،از نزدیک ،نورپردازی این پروژه را طبق استانداردهای ملی مورد بررسی قرار دادند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها