mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۶ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۳۰۷
تعداد بازدید: ۱۷۹۳
نصب یک دستگاه CIP در واحد شیردوشی ، بهبود جفت ماندگی دام ها ، خرید کلش مورد نیاز سال 95 ، تخلیه ی حوضچه های فاضلاب، ایجاد جایگاه یکپارچه تحویل دارو وقطعات

 نصب یک دستگاه CIP  در واحد شیردوشی

 شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج توانسته با خرید و نصب یک دستگاه CIP نسبت به کاهش بارمیکروبی   وکاهش سایر هزینه ها دست پیدا کند.

 با توجه به اینکه قبلاً به علت نبود دستگاه CIP شاهد بارمیکروبی بالا وهدر روی وقت در طی شستشوی دستگاه شیردوشی بودیم لذا به جهت   جلوگیری از هدر روی مواد شوینده، کاهش بارمیکروبی وصرفه جویی در وقت وکاهش سایر هزینه ها شرکت اقدام به خرید یک دستگاه CIP کرد.

 

بهبود جفت ماندگی دامهای شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج

شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج توانسته جفت ماندگی دامهای خود را با ارائه پروتکل های جدید درمانی به نهایت بهبودی برساند.

  با توجه به شرایط جفت ماندگی در شرکت که به حد بالایی از آمار رسیده بود ودرمان با هزینه بالا وبهبودی پایین انجام می شد، لذا این شرکت موفق شده با استفاده از پروتکل های مناسب درمانی ، هم هزینه داروی مصرفی وهم بهبودی  را به سطح مطلوبی برساند وپیامد آن طول درمان توسط این داروها  کاهش یافته است.

 

  خرید کلش مورد نیاز سال 95

 شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج با توجه به فصل برداشت گندم وجو، اقدام به خرید مقدار کلش موردنیاز  جهت دام های خود کرد.

 با توجه  به فصل برداشت جو وگندم  توسط کشاورزان در مناطق گچساران، ونورآباد فارس این شرکت اقدام به خرید کلش مورد نیاز خود جهت مصرف خوراک و بهداشت در سال 1395 نموده است وهم اکنون ظرفیت انبار های  این شرکت تکمیل وزمان خرید آن نیز به اتمام رسیده است.    .

 

 تخلیه ی حوضچه های فاضلاب

 شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج باتوجه  به پر شدن ظرفیت حوضچه های  فاضلاب وایجاد مشکلات ناشی از آن ، اقدام به تخلیه کامل  آنها از طریق واگذاری حوضچه ها به پیمانکار واجد شرایط نموده است.

شستشوی قسمت های مختلف دامداری بالاخص واحد شیردوشی که نهایتاً پساب آنها به حوضچه های فاضلاب وارد می شوند  باعث پر شدن ظرفیت این حوضچه ها میگردید که در فصول پر بارش، سرریز شدن آنها مشکلاتی را برای شرکت وروستای همجوار بوجود می آورد.بنابراین شرکت  برای رفع این معضلات  وپیشگیری از زیانهای احتمالی اقدام به واگذاری  حوضچه ها  ی مربوطه به پیمانکار واجد شرایط جهت تخلیه کامل آنها کرد.

 

  ایجاد جایگاه یکپارچه  تحویل دارو وقطعات

  نظر به اینکه در شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج ، تحویل دارو وقطعات  به کارکنان در سال های قبل به صورت پراکنده در انبار های جدا از هم صورت می پذیرفت،   لذا به جهت کاهش مشکلات و افزایش رفاه در  بخش تولید اقدام به ایجاد یک جایگاه یکپارچه  برای ارائه  اینگونه خدمات گردید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها