mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۱ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۳۵۴
تعداد بازدید: ۲۳۹۹
با همکاری خوب بنیاد مستضعفان
در نتیجه همیاری و مساعدت خیران مسکن‌ساز و مشارکت مردم نیک‌اندیش، تعداد ۲۳ خانوار دارای ۲ معلول استان صاحب خانه می‌شوند.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز استان اردبیل گفت:‌ در نتیجه همیاری و مساعدت خیران مسکن‌ساز و مشارکت مردم نیک‌اندیش، تعداد ۲۳ خانوار دارای ۲ معلول استان صاحب خانه می‌شوند.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از تسنیم ،فیروز مهدی‌زاده در جلسه کمیته راهبردی تامین مسکن خانواده‌های دارای دومعلول در اردبیل اظهار داشت: در نتیجه همیاری و مساعدت خیران مسکن‌ساز و مشارکت مردم نیک‌اندیش، تعداد ۲۳ خانوار دارای ۲ معلول استان صاحب خانه می‌شوند.

 

وی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای شناسایی و معرفی این خانواده‌ها توسط اداره کل بهزیستی استان و تلاش‌های مستمر حوزه بازسازی مسکن روستایی و دفتر مشارکت‌های مردمی حساب ۱۰۰حضرت امام(ره) بنیاد مسکن استان و نیز همکاری خوب بنیاد مستضعفان در راستای تامین تسهیلات برای این خانواده‌ها بیان کرد: تاکنون تعداد ۱۱ خانواده دارای سرپناه شده و تلاش می‌شود بقیه این افراد نیز در نزدیک‌ترین زمان ممکن و با حمایت بیشتر مسئولان و خیران صاحب خانه شوند.

 

مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز استان اردبیل افزود: تلاش می‌کنیم افرادی که سپرده دارند با مدیریت انجمن وحمایت بانک عامل در تامین اقساط بانکی آنان نظارت و مساعدت لازم انجام شود تا در پرداختی بدهی‌هایشان با مشکل روبه‌رو نشوند که اولویت به پرداخت تسهیلات بانکی برای این خانواده‌های تحت پوشش سبب تسریع در اجرای برنامه‌های مورد نظر انجمن خیران مسکن ساز و بنیادبرکت می‌شود.

 

مهدی‌زاده با اشاره به حمایت همه‌جانبه بنیاد مستضعفان کشور از این خانواده‌ها، نسبت به تامین مسکن برای افراد واجد شرایط روستایی و شهرهای زیر۲۵ هزار نفر جمعیت تاکید کرد و گفت: بحث کمک به اقشار کم‌درآمد برابر تفاهم نامه دفتر مرکزی هم خانواده‌های دارای ۲ معلول و بیشتر و هم مددجویان کمیته حضرت امام(ره) در نظر گرفته شده تا برای تامین سرپناه کمک‌های بلاعوض و تسهیلات لازم لحاظ شود.

 

وی تصریح کرد:‌ با توافقات انجام شده در جلسه مقرر است با ترغیب و جذب بیشتر خیران مسکن‌ساز، زمینه تهیه مسکن برای خانواده‌های واجد شرایط گسترش یافته و توانمندی‌های انجمن در راستای اجرای این برنامه‌ها افزایش یابد.

 

مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز استان اردبیل با ارائه گزارشی اظهار کرد: امسال تعداد ۳ واحد مسکن مناسب به همراه آورده متقاضیان در اردبیل خریداری شده و کمک مالی برای تامین مسکن ۲۰ خانوار به صورت رهن و اجاره انجام شده و تامین بخشی از اثاثیه ضروری خانواده‌ها و احداث ۲۴ واحدی در شهرک آیت‌الله کاشانی از نمونه فعالیت‌های این انجمن است که امیدواریم با جذب هر چه بیشتر کمک‌های مالی خیران، بر این اقدامات توسعه و تسریع داده شود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها