mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۳۵۷
تعداد بازدید: ۱۶۴۵
مدیرکل سیاسی استانداری کرمان:
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان گفت: امید به زندگی مردم در قلعه‌گنج، شهر نمونه اقتصاد مقاومتی افزایش و آمار طلاق، اعتیاد و ناامنی کاهش یافته است.

 به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری فارس ، علی‌یار اسکندری‌نسب پیش از ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد اظهار داشت: کشور ما میراث‌دار اقتصاد بیمار است که از قبل از انقلاب برای ما به ارث گذاشته شده است.

 

وی به سوءبرداشت‌هایی از واژه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و بیان داشت: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ریاضتی نیست، بلکه مبتنی بر تولید و کار و تلاش است که برخی مغرضانه و ناآگاهانه از آن برای مردم شرایطی مانند شرایط شعب ابی‌طالب ترسیم می‌کنند.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان مبانی و تئوری‌های فقه شیعه را غنی‌تر از تمام تئوری‌های اقتصادی دانشمندان به نام دنیا دانست.

 

وی گفت: استاندار کرمان از ائمه جمعه درخواست کرده تا در جبهه اقتصاد مقاومتی دوشادوش مدیران و مسؤولان به شناسایی ظرفیت‌های شهرستان‌ها که به‌ صورت بالقوه است و می‌توان آنها را به بالفعل تبدیل کرد، کمک کنند.

 

اسکندری‌نسب با اشاره به اقداماتی که در شهرستان قلعه‌گنج به عنوان منطقه پایلوت اقتصاد مقاومتی انجام شده، اشاره و عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده در همین مدت کوتاهی که از اجرای این برنامه‌ها می‌گذرد، امید به زندگی مردم در این شهرستان افزایش و آمار طلاق، اعتیاد و ناامنی کاهش یافته است.

 

منبع خبرگزاری فارس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها