mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۲۱ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۱۳
تعداد بازدید: ۲۲۸۸
33 تن از مدیران آژانس های مسافرتی از 17 کشور حوزه آمریکای لاتین، اروپا، افریقا و آسیا از شهر اصفهان دیدن نموده و در هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان اقامت کردند.

 به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان ، براساس هماهنگی های صورت گرفته توسط شرکت ایرانگردی و جهانگردی مارکوپولو و با دعوت این شرکت بازدید از هتل های مطرح و جاذبه های تاریخی و گردشگری و شهر اصفهان توسط این گروه در دستور کار قرار گرفت.

 

بنابر این گزارش هیات مذکور در طی این سفر نشستی باحضور دکتر الله یاری مدیرکل اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، یارمحمدیان معاونت گردشگری ، جعفری مدیرعامل آژانس مارکوپولو ، ابوطالبی مدیرعامل هتل پارسیان کوثر به همراه جمعی از مدیران هتلها و ایرلاین ها داشتند.

 

در ابتدای این نشست  ابوطالبی ،مدیر عامل هتل کوثر ،ضمن عرض خوش آمدگویی و تشکر از آژانس ماکوپولو به واسطه تلاش های صورت گرفته برای برگزاری این گردهمایی به اقدامات صورت گرفته در هتل کوثر برای رفاه حال گردشگران خارجی پرداخته و متعاقب آن فیلم کوتاهی از خدمات جدید هتل نیز پخش شد.

 

در ادامه دکتر الله یاری  از آداب و رسوم مردم اصفهان به عنوان میراث ناملموس این شهر یاد کرد واز میزبانی اصفهان در برگزاری هجدهمین مجمع شورای جهانی صنایع دستی در مهر ماه سال جاری به عنوان یکی از سه قطب صنایع دستی جهان خبرداد .ایشان در ادامه سخنان خود به برنامه افزایش 4برابری توریست به کشور ایران از برنامه های مد نظر دولت ایران اشاره نمودند که درهمین راستا اقدامات لازم درخصوص افزایش ظرفیت اقامتی در اصفهان در دستور کار قرارگرفته است.

 

لازم به ذکر است  هدف از برگزاری این تور و سفر به ایران آشنایی با جاذبه ها و قابلیت های فرهنگی و اقامتی و زیر ساختی کشور به منظور سرمایه گذاری های آتی در حوزه گردشگری بوده که در ادامه سفر خود از جاذبه ها و زیرساخت های اقامتی شهرهای تاریخی دیگر کشور نیز بازدید خواهندکرد.

 

گفتنی است این هیات ضمن بازدید از بخش های مختلف هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان ازریابی مثبتی ازارائه سرویس وخدمات استاندارد این هتل  اعلام کردند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها