mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۶ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۲۶
تعداد بازدید: ۳۲۳۴
تقدیر یک مقام مسوول استان کرمان ازیک شرکت بنیاد مستضعفان
مدیر کل اداره تعاون،کار ،رفاه و امور اجتماعی استان کرمان و فرماندار شهر ارزوئیه دیروز 31 مرداد ماه از مجموعه شرکت و پروژه گلخانه سبزی و صیفی شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد بازدید کردند.

دکتر اسماعیلی مدیر کل اداره تعاون،کار ،رفاه و امور اجتماعی استان کرمان دیروز 31 مرداد ماه  از مجموعه شرکت و پروژه گلخانه سبزی و صیفی شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری بنیاد، در مورخه 31 مرداد 95 دکتر اسماعیلی مدیر کل محترم اداره تعاون،کار، رفاه و امور اجتماعی استان کرمان به همراه فرماندار شهرستان ارزوئیه و هیات همراه از مجموعه شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد و گلخانه سبزی و صیفی شرکت بازدید کردند و از عملکرد مدیریت شرکت نسبت به سنوات قبل  در رابطه با  پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شرکت و همچنین اشتغالزایی درمنطقه تقدی رو تشکر کردند .

 

بنابراین گزارش مسوولان در بازدید از پروژه گلخانه سبزی و صیفی  ، ورود شرکت به رشته فعالیت جدید به منظور استفاده بهینه از منابع در اختیار و همچنین ایجاد اشتغالزایی و بهبود معیشت مردم در سطح منطقه رابه عنوان نقطه تحولی مثبت  در منطقه  ارزیابی کرده و اظهار امیدواری کردند بهره‌برداری از پروژه مذکور منجر به رونق و شکوفایی در اشتغال و معیشت مردم منطقه شود و همچنین  پروژه مذکور به عنوان الگو  موجب  توسعه این رشته فعالیت در سطح منطقه و اشتغال بخش خصوصی برای ترویج این فعالیت در منطقه گردد.

 گفتنی است در این دیدار موضوع  شروع فعالیت این شرکت در شهرستان قلعه گنج و پروژه سرمایه گذاری  پرورش بز شیری به عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی نیز مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: