mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۰ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۳۲
تعداد بازدید: ۲۲۴۰
فرماندار خلخال اعلام کرد:
علی نظری شیخ احمد فرماندار خلخال، در جلسه دوم برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت در شهرستان خلخال که باحضور رؤسای دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد، اظهار کرد: شهرستان خلخال آماده برگزاری برنامه‌های هفته دولت است.

 علی نظری شیخ احمد فرماندار خلخال اظهار داشت: قرار است در ویژه برنامه‌ شهرستانی هفته دولت معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در شهرستان خلخال حضور یابد و طبق اعلام برنامه‌های هفته دولت با حضور این مقام کشوری اجرا شود.

 

فرماندار خلخال با بیان اینکه این شهرستان آماده برگزاری برنامه‌های هفته دولت است، ادامه داد: در هفته دولت با حضور استاندار تلاشگر اردبیل ده‌ها طرح و پروژه عمرانی در سطح شهر خلخال و بخش‌های تابعه به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی یادآور شد: همچنین در شهرستان خلخال ویژه برنامه یادواره گرامیداشت شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر با حضور کارکنان ادارات و مسؤولان در خلخال خواهیم بود.

 

فرماندار خلخال گفت: از مهمترین پروژه‌های که در سفر معاون وزیر ارشاد و استاندار اردبیل به خلخال افتتاح خواهد شد پروژه راه خلخال به فیروز، فاز دوم کارخانه نئوپان خلخال با عنوان روکش ملامینه و بازدید از بزرگترین گلخانه گل رز طبیعی در استان و بهره‌برداری از پروژه آبیاری بارانی و قطره‌ای در روستای خوجین خواهد بود.

 

نظری با گرامیداشت هفته دولت گفت: در هفته دولت بیش از 44 پروژه با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: