mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۶ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۳۷
تعداد بازدید: ۱۴۲۱
نماینده ولی فقیه در جلسه مشترک با مدیر عامل شرکت پیوند خاوران
در پی انتصاب نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران در جلسه ای مشترک ضمن خیر مقدم گزارش کاملی از نقش و فعالیت های انجام گرفته شرکت در منطقه به ایشان ارایه داد.

در پی انتصاب نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی توسط رهبر معظم انقلاب  مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران در جلسه ای مشترک ضمن خیر مقدم گزارش کاملی از نقش و  فعالیت های انجام گرفته شرکت  در منطقه به ایشان ارایه داد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت پیوند خاوران ، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پیوندخاوران،  با حضور در دفتر  آیت اله عبادی در خصوص فعالیتها و سرمایه گذاریهای به عمل آمده  توسط بخش کشاورزی بنیاد در این منطقه محروم گزارشی مبسوط  ارایه داد.

 

بنابراین گزارش : در جلسه  مزبور پس از ارائه توضیحات و با عنایت به شناخت قبلی و دقیق آیت اله عبادی از مجموعه شرکت؛ پس از تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام گرفته رهنمودهایی را نیز ارائه کرد و علاوه بر ان از فعالیتها و حمایتها و شخصیت مردمی مهندس سعیدی کیا تقدیر و اعلام داشت: مدیران پرتلاش و نیروهای متعهدومتخصص باعث ایجاد تحول درمناطق کم برخورداری مانند استان خراسان جنوبی می شوند.

 وی همچنین  بر حفظ رویه فعلی مبنی بر ادامه سرمایه گذاری و رشد و توسعه پایدار در بخش کشاورزی استان توسط بنیاد مستضعفان تاکید و در پایان نیز به جهت دوام توفیقات تمامی همکاران دربنیاد مستضعفان دعای خیر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: