mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۲۴ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۶۰
تعداد بازدید: ۱۹۰۸
تشریح خدمات حوزه بهداشت و درمان بنیاد در جشن تجلیل از پزشکان
مراسم جشن پزشکان بيمارستان مردم به مناسبت روز پزشک با حضور رياست بنياد مستضعفان، مدير عامل بنياد علوی با حضور پزشکان وخانوادهايشان وجمعی از هنرمندان در محل هتل آزادی تهران برگزار شد.

در اين مراسم مهندس سعيدی کيا ضمن تبريک اين روز به پزشکان گفت: خانواده های اين قشر از جامعه به جهت مسوولیت پذیری پزشکان در محیط کار سختی های زيادی را متحمل می شوند و کار زيبای مدير عامل بيمارستان، دکتر حسينی غير از تقدير از پزشکان، تقدير وتشکر از خانواده پزشکان  نیز محسوب می شود.

 

ساخت همراه سرا برای بیمارستان منطقه محروم

رئيس بنياد مستضعفان ضمن اشاره به فرمايش مقام معظم رهبری که فرمودند می بايست بنياد را به معنای واقعی کلمه بنياد مستضعفان کنيد، افزود: يکی از رشته های فعاليت در بنياد مستضعفان فعاليت در حوزه سلامت است که در اين راستا با وزارت بهداشت  ودرمان کارهای زيادی چه در زمينه ساخت بيمارستان چه در زمينه تجهيز برخی بيمارستان ها انجام و اقداماتی مثبتی صورت گرفته است.

 مهندس سعيدی کيا گفت: بيمارستان مردم با توجه به امکانات، محدويت های موجود و پرسنل پر تلاش بيمارستان خوبی است ودر آينده ای نزديک با توسعه فضا و مکان   بيمارستان بهتری نیز  خواهد شد.

وی در ادامه افزود: بدنبال درخواست و تقاضاهای بخش های مناطق محروم، مدير عامل بنياد علوی سفری به استان فارس داشتند و ضمن بازديد از چند بيمارستان در اين استان مقرر شده تا به منظور کاهش درد و نگرانی همراهان بيماران برای برخی از بيمارستان ها همراه سرا ساخته شود.

 

بیمارستان مردم توسعه می یابد

در این مراسم همچنین برزگری مدير عامل بنياد علوی، با اشاره به محدويت های بيمارستان مردم از نظر جا، مکان، تعداد تخت و پرسنل افزود: با وجود تمام محدويت ها خدمتی را که پزشکان اين بيمارستان به مردم ارائه می دهند نشان از فداکاری  وگذشت آنان در اين مجموعه است، که جای تقدير وتشکر دارد.

مدير عامل بنياد علوی ضمن اشاره به تاکيد دستور رياست بنياد مستضعفان مبنی بر تجهيز، تکميل و توسعه  بيمارستان مردم، گفت: در هر  مقطعی که از اين بيمارستان بازديد شده، شاهد پيشرفت جديدی در زمينه تجهيز وتوسعه در بخش های مختلف بيمارستان بوده ايم و در آينده نيز با خريد خانه های اطراف اين بيمارستان فضای بيمارستان را بسط وگسترش خواهيم داد تا از نظر ساخت وساز  واستحکام يکی از بهترين بيمارستان ها شود. 


 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها