mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۸ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۶۶
تعداد بازدید: ۲۰۱۸
اهدا یک دستگاه آمبولانس به شهرستان راز و جرگلان
بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و رفع محرومیت زدایی در مناطق کمتر توسعه یافته یک دستگاه آمبولانس را به مردم شهرستان راز و جرگلان اهدا کرد

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از اترک نیوز مهندس پیشرو،  مدیر عامل بانک سینا در مراسم تحویل آمبولانس اهدایی به مردم شهرستان راز و جرگلان ، با اشاره به مسئولیت های اجتماعی این بانک گفت: رفع محرومیت وکمک به توانمند سازی مناطق کمتر توسعه یافته و ورود بانک به طرح های حمایتی از برنامه ها و فعالیت های اخیر بانک  سینا است.

 

وی اظهارکرد: کارکنان بانک سینا با کمک های  شخصی خود زمینه تهیه یک دستگاه آمبولانس جهت اهدا به مردم شهرستان راز و جرگلان را فراهم کرده اند.

 

پیشرو گفت: با توجه به محرومیت و نیاز شهرستان  با هماهنگی لازم یک دستگاه آمبولانس به ارزش 100 میلیون تومان به مردم شهرستان اراز و جرگلان اهدا شد و طبق نیاز سنجی و ضرورت به دهستان حصارچه بخش جرگلان تحویل داده شد.

 

ساخت بیمارستان در راز و جرگلان

برزگری مدیر عامل بنیاد علوی نیز در آئین اهداء یک دستگاه آمبولانس در شهرستان راز و جرگلان ، گفت : وظیفه اصلی ما خدمت کردن به مردم است. وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رئیس بنیاد علوی گفت : مقرر شده در راستای رفع محرومیت در سی نقطه از کشور خدمات همچون ساخت بیمارستان ، انجام دهیم و اولویت اصلی این تفاهم نامه ساخت بیمارستان در شهرستان راز و جرگلان با جمعیتی بالغ بر 70هزار نفر است که تاکنون بیمارستان نداشته است ، می باشد .

برزگری اضافه کرد:  ساخت این بیمارستان در منطقه بزودی شروع می شود و تاپایان سال 96 به بهره برداری خواهد رسید .

 

تشریح خدمات محرومیت زدایی  بنیاد در راز و جرگلان

در ادامه این آئین فرماندارشهرستان راز و جرگلان ، این شهرستان را با 70درصد جمعیت اهل سنت و 30درصد شیعه الگوی وحدت در استان و کشور دانست.فرماندار شهرستان راز وجرگلان گفت: با همت این بنیاد تاکنون گام های موثری در حوزه محرومیت زدایی  در این منطقه برداشته شده است.

 

وی احداث  6 واحد آموزشی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 500میلیون تومان  ، خرید تضمینی 100قطعه فرش ،راه اندازی شرکت های تعاونی پوشاک برای زنان سرپرست خانوار از جمله شرکت تعاونی رازبانان ،تجهیز52 هکتار مزرعه توتستان ،تشکیل شرکت تعاونی برای حمایت از پرورش اسب،کاشت 100هزار اصلح نهال گل محمدی را نام برد.

 

ریواده افزود : با توجه به جمعیت  32هزار نفری بخش جرگلان و فاصله زیاد با مرکز شهرستان و استان و تعداد زیاد زادوولدها در این بخش انجام می گیرد نیاز به آمبولانس در این بخش مخصوصأ دهستان حصارچه احساس می شد که این کمبود با همت مسئولین بانک سینا برآورده شد که به نمایندگی مردم از خدمات صورت گرفته قدردانی می کنم .

 

گفتنی است در ادامه این مراسم از سه نفر از بهورزان نمونه شهرستان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی قدردانی شد . 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: