mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۳ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۴۸۲
تعداد بازدید: ۲۲۳۹
رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب :
حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری با حضور در مجموعه توچال ، ضمن کوهنوردی در مسیر توچال ، از پروژه ها و اقدامات انجام شده بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تله کابین توچال ، سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل این شرکت ،پس از استقبال رسمی از وی ، به توضیحات تکمیلی اقدامات صورت گرفته و نیز در دست اقدام پرداخت.

پرهیزکار با توجه به ایجاد زیرساخت های اساسی ، گزارشی از احداث مهیج ترین سورتمه کشور در بام تهران و همچنین راه اندازی سیستم آبیاری قطره ای تحت فشار با احداث دو منبع فوق سنگین در نقاط مختلف مجموعه ، ارایه نمود و خاطرنشان کرد : به لطف خدا و همت همکارانمان در مجموعه تفریحی ورزشی توچال ، با احداث منابع ذخیره آب و اصلاح الگوی مصرف، موفق به پشت سر گذاشتن بحران کم آبی در منطقه کوهستانی توچال که همه ساله معظل بزرگی در پیش روی ما بود ، نایل شویم که با حمایت های ریاست محترم بنیاد، انگیزه خدمت در مجموعه دوچندان گردیده است و اقدامات با سرعت بیشتری نسبت به قبل در حال انجام است.

وی افزود : در راستای ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی ، نوسازی کابین های خطوط تله کابین توچال توسط یک شرکت سازنده صددرصدی ایرانی ساخته و در حال انجام آزمایش و تست بر روی خطوط است که به محض پایان دوره تست و اخذ استانداردهای لازم ایران جایگزین کابین های قبلی خواهد شد.

براساس این گزارش حجت الاسلام ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری ضمن قدردانی و خدا قوت از مجموعه تلاش های انجام شده سرعت این اقدامات در مدت یک سال گذشته را مطلوب ارزیابی کرد و گفت : سرعت اقدامات انجام شده ظرف یک سال گذشته قابل تقدیر است و پتانسیل این مجموعه در توسعه و فراهم نمودن امکانات تفریحی برای مردم بسیار بالاست.

در پایان این دیدار پرهیزکار اظهار امیدواری کرد پروژه های در دست مطالعه و اقدام موجبات تحقق مرقومه ی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر زیباتر و پر بهره تر شدن این مجموعه برای استفاده مردم، به معنای واقعی فراهم شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: