mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۵ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۵۵۴
تعداد بازدید: ۵۲۵۹
مهندس محمد سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان از دستگاههای جدید شهربازی های این مجموعه بازدید به عمل آورد.

مهندس محمد سعیدی کیا  ریاست بنیاد مستضعفان  در حاشیه مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز پرسنل بنیاد مستعضفان که در تالار کشتی مجموعه ارم برگزار شد از دستگاههای جدید شهربازی های این مجموعه بازدید به عمل آورد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط  عمومی مجموعه ارم ، در جریان این دیدار ، ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز به تشریح فعالیتهای انجام شده برای نصب، راه اندازی و اخذ مجوزهای لازم دودستگاه جدید و مهیج ستاره گردان و سقوط آزاد  و توضیح در رابطه با فرایند استاندار سازی و تدابیر ایمنی پرداخت.

در جریان این بازدید مهندس سعیدی کیا ضمن ابراز رضایت از عملکرد مجموعه ارم در راه اندازی این دو دستگاه  اروپایی، بر دقت مضاعف پیمانکار خارجی  و همچنین کنترل و بازرسی مجموعه کارشناسان ارم  تاکید کرده و اقدامات انجام شده را گامی با ارزش در جهت احترام به مخاطبان و علاقمندان به شهربازی و پر کردن اوقات فراغت جوانان و خانواده ها دانست.

 

لازم به ذکر است که دستگاه ستاره گردان در شهربازی یک مجموعه ارم در حال بهره برداری است و دستگاه سقوط آزاد نیز طی چند روز آینده و پس از اخذ استاندارد های ایمنی و مدیریتی از یک شرکت معتبر خارجی طی مراسمی  به بهره برداری می رسد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: