mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۶ - ۰۴ مهر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۵۷۸
تعداد بازدید: ۲۶۲۰
روابط عمومی شرکت بن ریل با اجرای یک طرح ابتکاری برای دانش آموزان شرکت کننده در اردو های علوی که همزمان با روز تولد خود با قطار بن ریل از تهران به مقصد یزد مراجعت می کردند جشن تولد برگزار کرد.

روابط عمومی شرکت بن ریل ( راه آهن شرقی بنیاد ) با اجرای یک طرح ابتکاری برای دانش آموزان شرکت کننده در اردو های علوی که همزمان با روز تولد خود با قطار بن ریل از تهران به مقصد یزد مراجعت می کردند جشن تولد برگزار کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت بن ریل ، با هدف تکریم بیشتر دانش آموزان  یزدی شرکت کننده در اردو های علوی که خدمات مسافرتی ریلی بن ریل را برای سفر اردو های علوی انتخاب کرده بودند بدون اطلاع قبلی در دو بخش تفکیکی دختران و پسران برای دانش آموزانی که در روز تولد خود در مسیر رفت یا برگشت از خدمات شرکت راه آهن شرقی بنیاد استفاده کرده بودند جشن تولد برگزار کرده و از طرف شرکت راه آهن شرقی بنیاد به آنها هدیه تولد داد.

 

بنابراین گزارش ،  همه دانش آموزان و مربیان همراه که از این اقدام فرهنگی شرکت راه آهن شرقی بنیاد بسیار شادمان شده بودند به همراه دوستان خود در قطار در جشن تولد همکلاسی خود شرکت کرده و خاطره ای خوش از این سفر را با خود به مقصد به ارمغان بردند.

 

شیخ طاهری مدیر عامل شرکت بن ریل در این باره تاکید کرد: در پی حمایت  ریاست محترم  و مدیران ارشد بنیاد مستضعفان و اعضای محترم هیات مدیره شرکت  از افزایش کیفیت خدمات و تکریم مخاطبان بن ریل این شرکت از هر طرح ابتکاری برای افزایش رضایتمندی مسافران و میهمانان حمایت می کند


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها