mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۸ - ۱۵ مهر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۱۵
تعداد بازدید: ۱۹۰۹
نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر
لی الله نانوا کناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی : بنیاد مستضعفان در عرصه محرومیت زدایی در کشور تلاش علمی و جهاد عملی دارد ، تجربه ای که از دوران دفاع مقدس به یادگار مانده است .

ولی الله نانوا کناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر  در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم اهدای اسناد واگذاری زمین های بنیاد مستضعفان به مردم مازندران طی سخنانی با اشاره به تاریخچه و سوابق مدیریتی مهندس سعیدی کیا و اثر بخشی طرح ها  و برنامه های  اخیر محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان  گفت: امروز در عرصه خدمت به محرومان در کشور ، نگاه مردم نسبت به بنیاد مستضعفان تغییر کرده و بنیاد مستضعفان در این عرصه تلاش علمی و جهاد عملی دارد ، تجربه ای که از دوران دفاع مقدس به یادگار مانده است .

 

وی با اشاره به حضور پر شور مردم منطقه در مراسم اهدای اسناد بر اساس منویات مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: حضور مردم با این شوق حاکی از رضایت و تایید عملکرد بنیاد مستضعفان  در اجرای طرح های محرومیت زدایی است .

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از بنیاد مسوولان بنیاد مستضعفان به ویزه مهندس سعیدی کیا  تاکید کرد : این مسوولیت پذیری و روحیه جهادی متاثر از اندیشه ناب و سیرت بنیان گذار جمهوری اسلامی امام راحل و مقام معظم رهبری و توصیه های مکرر آنان بر محرومیت زدایی و دفاع از مستضعفان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها