mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۴۷ - ۲۲ مهر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۲۷
تعداد بازدید: ۲۸۰۵
عملیات اجرایی اسکلت و سقف پروژه "فیروزه شرق مشهد" با همکاری و تلاش مضاعف همه کارکنان شرکت اسکان ایران و شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی، در موعد مقرر به اتمام رسید.

عملیات اجرایی اسکلت و سقف پروژه تجاری اقامتی فیروزه شرق مشهد، با همکاری و تلاش مضاعف همه کارکنان شرکت اسکان ایران و شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی، در پایان شهریورماه سال 1395 و در موعد مقرر به اتمام رسید

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از مهندس ساسان زیاری  از مدیران شرکت در همین راستا مراسم تحویل پروژه در روز سه شنبه ششم مهر ماه گذشته  با حضور نمایندگان سازمان اموال و املاک بنیاد به عنوان کارفرما، شرکت اسکان ایران به عنوان پیمانکار عملیات اجرایی، شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی به عنوان مشاور و شرکت آتی ساز به عنوان خریدار در شهر مشهد مقدس و در محل پروژه برگزار و پروژه به صورت رسمی به شرکت " آتی ساز" بنیاد از زیر مجموعه های شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران  واگذار  شد.

 

بنابراین گزارش ، پروژه مذکور در زمینی واقع در خیابان پاسداران مشهد با فاصله 1.5 کیلومتر از حرم امام رضا(ع)، به مساحت 12.464 متر مربع با مساحت زیربنای 103 هزار متر مربع احداث شده است.

 

 مراحل اولیه خاکبرداری و ‌گودبرداری پروژه پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی به عمق 20 متر انجام و در سال 1385 پروانه ساختمانی جدید اخذ شد. عملیات ساختمانی پروژه در سال 1390‌ آغاز شد که بدلیل برخی مسائل و مشکلات پیش بینی نشده، در همان سال متوقف گردید و پس از وقفه ای دوساله مسئولیت اجرای پروژه تا پایان اجرای اسکلت و سقف در سال 1393 به سازمان اموال و املاک بنیاد محول گردید.

 در همین راستا شرکت اسکان ایران به عنوان پیمانکار اجرای اسکلت و سقف انتخاب و عملیات اجرایی در آبان ماه سال 1393 با به کارگیری حداکثر توان فنی، اجرایی و مالی مجموعه ای متشکل از سازمان اموال و املاک بنیاد، شرکت اسکان ایران و شرکت شهرسازی علوی از سر گرفته شد.

 عملیات اجرایی پروژه با بکارگیری نیروهای مستقیم اجرایی به تعداد میانگین 300 نفر در هر روز طی دو شیفت کاری، با سرعت قابل ملاحظه و پیشرفت فیزیکی میانگین ماهانه حدود 4 درصد، در پایان شهریور ماه سال 1395 و در مهلت مقرر قراردادی به اتمام و به خریدار پروزه تحویل داده شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها