mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۱۴ - ۲۵ مهر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۳۳
تعداد بازدید: ۳۹۶۱
از سوی مهندس رازانی استاندار کرمانشاه صورت پذیرفت:
استاندار کرمانشاه در راس گروهی از مدیران استان ضمن بازدید از بزرگترین پروژه تجاری-اداری غرب کشور که بصورت مشارکتی و توسط شرکت خانه در حال انجام است از پیشرفت عملیات اجرایی پروژه و نوع معماری آن تشکر کرد.

استاندار کرمانشاه در راس گروهی از مدیران استان ضمن بازدید از بزرگترین پروژه تجاری-اداری غرب کشور که بصورت مشارکتی و توسط شرکت خانه در حال انجام است از پیشرفت عملیات اجرایی پروژه  و نوع معماری آن تشکر کرد.                                                                                                                          

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت خانه ، استاندار کرمانشاه طی بازدید از روند پیشرفت اجرایی پروژه به عنوان بزرگترین پروژه تجاری-اداری غرب کشور با مشاهده فعالیت های صورت گرفته شرکت خانه طی 9 ماه اخیر اظهاررضایت نموده و از سرعت کار در پروژه تمجید کرد.                                                                                                          

 بنابراین گزارش آقای مهندس رازانی پس  بازدید از روند اجرایی و طرح پروژه از  همخوانی طرح نمای پروژه با معماری سنتی کرمانشاه  که منطبق بر معماری  طاق بستان است  تقدیر و تشکرکرد .                                                                                               

وی ضمن  تاکید بر تسریع روند اجرایی پروژه که با توجه به موقعیت مکانی می تواند بخش زیادی از نیازهای اجتماعی مردم کرمانشاه را نیز تامین کند قول مساعد داد که جهت اتمام پروژه در موعد مقرر حمایت و همکاری همه جانبه ای با مجموعه شرکت خانه و بنیاد مستضعفان    داشته باشد.                                                                                           

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها