mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۸ - ۰۱ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۵۱
تعداد بازدید: ۱۶۹۷
مهندس محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان از نمایشگاه ایجاد مشاغل پایدار پروژه توان‎افزایی جوامع محلی در طرح پیشرفت و آبادانی شهرستان قلعه‎گنج بازدید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری فارس ، محمد سعیدیکیا رئیس بنیاد مستضعفان  به اتفاق عباس کارگر مدیرکل دفتر امور بیابان سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری و محمدحسن کردستانی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از نمایشگاه دستاوردهای مشاغل پروژه توانافزایی جوامع محلی در طرح پیشرفت و آبادانی این شهرستان که در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دایر شده بود، بازدید کرد.

 

بنابراین گزارش سعیدیکیا در این بازدید که محمدرضا فتوت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمان، وحدت عیدی فرماندار قلعهگنج و تنی چند از مقامات محلی وی را همراهی میکردند، علاوه بر بازدید از تصاویر اقدامات بیابانزدایی و توسعه فضای سبز از نزدیک در جریان اقدامات منابع طبیعی در راستای توانمندسازی جوامع محلی «با گذشت 15 ماه از آغاز این پروژه» قرار گرفت.

 

وی همچنین علاوه بر گفتوگو با تسهیلگران و صاحبان مشاغل ایجاد شده از میزان پسانداز هر شخص در صندوقهای توسعه روستایی نسبت به میزان تسهیلات دریافتی آنها مطلع و با توجه به شور و شعف مردم روستاهای هدف در ایجاد مشاغل پایدار خواهان مشارکت سایر روستاها در این طرح شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها