mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۰۸ - ۰۱ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۵۳
تعداد بازدید: ۱۵۷۱
روز پرکار و پرترافیک توچال:
ازدحام مشتاقان به طبیعت پاک و پاییزی توچال در روز جمعه به نحوی است که مدیرعامل شرکت تله کابین توچال ،دستور استقرار نیروهای مضاعف برای کنترل هرچه بهتر مراجعین را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومي تله كابين توچال،با توجه به آماده سازی امکانات این مجموعه برای پذیرایی علاقه مندان به طبیعت در ماه های گذشته،امروز جمعه 30 مهرماه ،توچال برای سومین روز متوالی میزبان ورزشکاران مناطق 22 گانه تهران بود.

 

این در حالی است که از ساعت 4 صبح ،کلیه پارکینگ های شماره 1و2 با اعلام تکمیل ظرفیت ، با راهنمایی همکاران و باز نمودن گره ترافیکی منطقه موفق شدند تا در ساعت 7 صبح روز جاری مراجعین را با کمال آرامش به سمت جاده سلامتی توچال راهنمایی کنند.

 بنابراین گزارش:با توجه به استقبال غیرمنتظره شهروندان از برنامه های ورزشی همگانی در روزهای گذشته،مدیرعامل شرکت تله کابین توچال با حضور خود در مجموعه از ساعت اولیه صبح و بررسی عملکرد واحدهای اجرایی،دستور تزریق نیروی اجرایی برای بهبود شیوه خدمت رسانی در این روز را صادر کرد.

 سید محمد رضا پرهیزکار نیز در حاشیه برگزاری سومین دور از همایش پیاده روی خانوادگی گفت: با توجه به حساسیت بنده و همکارانم به ارایه خدمات مطلوب به هموطنان ،امیدواریم همه هموطنان عزیز، اگر از خدمات ارایه شده رضایت دارند به دوستان خود انتقال دهند و اگر کاستی مشاهده نمودند با سامانه آنلاین اطلاع رسانی و نظارت همگانی برخدمات توچال با تلفن24875000-021 با ما درمیان بگذارند و مطمئنا ظرف مدت بسیار کوتاهی نسبت به رفع موانع خدمت رسانی صحیح ،بدون مضایقه اقدام خواهیم کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد:  سومین دور از همایش پیاده روی خانوادگی که با برنامه های متنوع نظیر طناب کشی ،مسابقات گروهی و ...برگزار شد ، می تواند زمینه ساز پرکردن اوقات فراغت خانواده ها در محیط سالم و فرح بخش مجموعه تفریحی ورزشی توچال به عنوان بزرگ ترین مجموعه تفریحی ورزشی پایتخت باشد.

 

در خاتمه این برنامه ،با مساعدت مدیرعامل شرکت تله کابین توچال و در راستای استفاده حداکثری خانواده ها و جوانان از امکانات این مجموعه در این روز،تا ساعت 13 کلیه خدمات با تخفیف ویژه عرضه شد.

 

گفتنی است:در راستای استفاده خانواده ها از برنامه های تدارک دیده شده تا پایان سال،تسهیلاتی نیز برای اقشار مختلف جامعه تمهید شده است که میهمانان می توانند با مراجعه به وب سایت توچال به آدرسwww.tochal.org از نحوه استفاده این تسهیلات مطلع شوند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها