mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۱۵ - ۰۳ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۶۷
تعداد بازدید: ۲۸۸۱
تمرکز بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در شرکت های بنیاد مستضعفان
محمد رضا محمد زاده مدیرعامل شرکت حفاری شمال، از برنامه‌ریزی این شرکت برای حضور در بازار حفاری چاه‌های نفت و گاز کشورهای عراق و عمان خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت حفاری شمال  ، مهندس محمدرضا محمدزاده با اعلام خبر فوق توضیح داد : برای فعالیت‌های حفاری در آن سوی مرزها ابتدا بازار کار حفاری، شناسایی رقبا و ... را در کشورهای همسایه ارزیابی کرد  وما  به عنوان گام اول، فعالیت در کشورهای عراق و عمان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که در صورت تحقق این مهم، در آینده خبرهای خوبی برای سهامداران و مردم شریف ایران  از تلاش و تعهد و توانایی رقابت متخصصان جوان شرکت حفاری شمال خواهیم داشت.

 

وی در مورد فعالیت این شرکت در حفاری چاه‌های نفت و گاز در آب‌های ترکمنستان گفت: تنها کارفرمایی که در بخش‌های دریا و خشکی وجود دارد شرکت ملی نفت ایران است که اگر قرار باشد در جایگاه یک بنگاه اقتصادی رضایت سهامداران خرد و کلان خود را بدست آوریم ضرورت دارد توان و ظرفیت خود را به حضور در بازار بین‌المللی و در خارج از مرزهای ایران اسلامی معطوف کنیم تا بتوانیم ضمن دستیابی به اهداف شرکت در زمینه‌های صدور خدمات فنی/ تخصصی و ارزآوری به داخل کشور نیز مسوولیت و رسالت شرکت به عنوان یکی از زیر مجموعه های فعال بنیاد مستضعفان  را به نحو مناسب و مطابق با سیاست های ابلاغی  بنیاد مستضعفان در راستای اقتصاد مقاومتی ایفا کنیم .

 

 مدیر عامل شرکت حفاری شمال  افزود: حضور ما به عنوان شرکت ایرانی با داشتن توان و تخصص قابل ملاحظه در خارج از کشور، تعامل با کارفرمایان و تمدید قرارداد حفاری خود مؤید این گفته‌هاست.

 

محمد رضا محمد زاده ، حضور این شرکت در بازارهای بین‌المللی از جمله ترکمنستان را نمونه بارزی از خودکفایی و خوداتکایی صنعت حفاری ایران دانست و گفت: بی‌تردید برای ادامه موفق این راه همواره باید خود را به تکنولوژی‌های روز دنیا تجهیز کنیم و امیدواریم با رهنمود های مقام معظم رهبری و بر اساس سیاست های ابلاغی بنیاد در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی در این حوزه نه تنها پیشرو بلکه الگو سازی کنیم .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها