mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۶ - ۱۰ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۹۰
تعداد بازدید: ۲۶۴۶
معاون بورس اوراق بهادار تهران به همراه تعدادی از مدیران بورس اوراق بهادار تهران ضمن حضور در نشست مشترک با مدیران شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از کارخانجات و طرح های در حال توسعه این شرکت بازدید کردند.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، مهندس علی دهاقین مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در نشست با هیات بلندپایه بورس ضمن اشاره به افتتاح فاز نخست فولادسازی این شرکت از هدفگذاری برای رسیدن به بیش از 80 درصد ظرفیت اسمی تولید قبل از عرضه سهام خبرداد و افزود: افزایش تولید، مدیریت هزینه ها و افزایش حجم صادرات و شفاف-سازی های مالی و ارئه اسناد رویکردی است که شرکت در راستای ورود به بورس و ادامه فعالیت خود به طور جدی در دستور کار قرارداده است.

 

وی ضمن اشاره به اینکه با رویکرد اطلاع رسانی شفاف و مستمر تلاش خواهیم کرد تا سهامداران جدید و خریداران تصویری واقعی از فولاد کاوه جنوب کیش داشته باشند و بر این اساس معرفی صادقانه شرکت را در دستور کار قرارداده ایم. مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت مجموعه ای تازه تاسیس و نوپاست؛ توانمندی ها و ظرفیت های نهفته بسیاری وجود دارد که تمام تلاش تیم بهره بردار در راستای به فعلیت رساندن این استعدادها است.

در ادامه این نشست روح الله حسینی مقدم، معاون بورس و اوراق بهادار تهران با توجه به بازدید از کارخانه عظیم فولادسازی و دیگر کارخانجات فولاد کاوه جنوب کیش، این شرکت را دارای مزیت های مناسب در تولید دانست و تصریح کرد: باتوجه به پذیرش فولاد کاوه جنوب کیش در بورس و برنامه ریزی برای عرضه سهام، معرفی مطلوب توانمندی ها، شفاف سازی گزارش های تولید و فروش و اسناد مالی تصویری مطلوب از شرکت برای خریداران جهت تصمیم گیری را فراهم خواهد کرد که امید است در سطوح مختلف این معرفی از طریق رسانه ها و نشست های تخصصی تا عرضه سهام و بعد از آن نیز ادامه پیدا کند.

وی ضمن تاکید بر ارائه تحلیل های واقعی از وضعیت اقتصادی فولاد کاوه جنوب کیش در رسانه ها، این امر را برای گسیل شدن بازار تقاضا برای خرید سهام فولاد کاوه جنوب کیش امری ضروری دانست و اذعان داشت: در شرایط کنونی درج شرکت در اولویت قرار دارد و روشن شدن اذهان نیز در سطوح مختلف از تحلیلگران تا شرکت های سرمایه گذار داخلی و خارجی نیز در شهرت بازار سرمایه ای فولاد کاوه جنوب کیش، معارفه ای مطلوب را برای این شرکت رقم خواهد زد.

وی در پایان به استمرار نشست های تخصصی با جامعه تحلیلگر بورس و شرکت های سرمایه گذار داخلی و خارجی تاکید کرد و یادآور شد: عرضه اوراق به اعتباربخشی این شرکت کمک خواهد کرد و شروعی همراه با شهرت و اعتبار برای ورود به بورس را به همراه خواهد داشت.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها