mfnews.ir

انتشار: ۲۱:۳۳ - ۱۱ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۶۹۱
تعداد بازدید: ۲۰۹۰
اهدای یکهزار فقره سند املاک به مردم گیلان
در ادامه واگذاری های اسناد املاک و اراضی بنیاد مستضعفان به محرومان و توانمند سازی ومحرومیت زدایی از این مناطق ، یکهزار فقره سند در استان گیلان به واجدان شرایط اهدا خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان, مسعود بهادران مدیر کل امور استان های اموال واملاک بنیاد مستضعفان توضیح داد: در این مرحله از اجرای طرح حمایتی هزار فقره سند به متراژ تقریبی 301 هزار متر مربع به واجدان شرایط در منطقه واجارگاه از توابع رودسر استان گیلان اهدا خواهد شد.

وی افزود: ارزش تقریبی این تعداد سند که به مردم این منطقه و 12 روستای اطراف آن واگذار خواهد شد بیش از 408 میلیارد ریال برآورد می شود که پیرو منویات مقام معظم رهبری طی یک طرح حمایتی بنیاد برای توانمند سازی ومحرومیت زدایی صورت می پذیرد.

مراسم اهدای یکهزار سند ظهر روز چهارشنبه 12 آبان ماه در مسجد جامع شهرستان واجارگاه از توابع رودسر با حضور مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان و جمعی از معاونان ، ائمه جمعه استان، استاندار و فرماندار واجارگاه و با حضور مردم منطقه برگزار خواهد شد و در این مراسم به صورت نمادین به نیت 14 معصوم 14فقره سند به مشمولان منتخب طرح حمایتی بنیاد مستضعفان اهدا خواهد شد و سایراسناد نیز از طریق دفتر شرق استان گیلان  سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان به مردم تقدیم خواهد شد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها