mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۱ - ۱۹ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۷۲۰
تعداد بازدید: ۲۱۵۹
کارشناسان شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران همراه با جمعی از مسوولان و فعالان بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی از پروژه های موفق کشاورزی سایر استانهای کشور بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران کارشناسان شرکت در بازدیدی علمی ، آموزشی و ترویجی از پروژه های موفق اجرا شده در بخش کشاورزی و دامپروری در استانهای کشوربازدید کردند.

 

بنابراین گزارش ، با هماهنگی های انجام شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان ، دونفر از کارشناسان شرکت پیوند خاوران با همراهی جمعی از مدیران جهاد کشاورزی شهرستانهای استان، مدیران شرکت های سهامی زراعی، مسئولین نظام های صنفی و تعدادی از کشاورزان از پروژه های مذکور در استان های سمنان ،  تهران ، قم ، مرکزی و قزوین بازدید کردند.

 

بازدید از  پروژه های نوین آبیاری تحت فشار در باغات پسته ، انگور، زیتون و انار، پژوهشکده گل و گیاهان زینتی ایران، نمایشگاه دام و طیور تهران، ایستگاه تحقیقات دام در قزوین، شرکت در جلسه فنی کشت و کار کلزا و طرح گندم و تعیین الگوی کاشت استان ها که در محل وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید از مهمترین برنامه های اجرایی در طی این بازدید بود. این بازدید ها از مورخ  7/8/95 لغایت 15/8/95 صورت گرفت. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها