mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۱ - ۱۹ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۷۲۴
تعداد بازدید: ۲۳۷۱
دوره آموزش ارگونومی نیمه اول آبان ماه برای مجموعه کارکنان هلدینگ مراکز تفریحی و هتل های بنیاد مستضعفان در محل شرکت گردشگری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آموزش دوره ارگونومی با توجه به نیاز کلیه مراکز ، هتل ها و کارمندان هلدینگ در محل شرکت آموزش گردشگران بنیاد با حضور مدیران و کارشناسان هتل های تحت پوشش پارسیان و مراکز تفریحی زیر نظر دکتر پارسا روز شنبه 15 آبان ماه برگزار شد .

 

بنابراین گزارش ، هدف  علم ارگونومي افزايش وبهبودي ايمنی بهداشت و سلامتي وراحتي  انسان به ویزه در محیط کار می باشد. از این رو شرکت آموزش ، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد با هدف ارتقای دانش همکاران در استفاده از ابزار و وسایل محیط کار به نحو استاندارد و با کمترین خطرات ناشی از محیط کار اقدام به برگزاری دوره ارگونومی با موضوعیت محیط کار  در محل شرکت آموزش گردشگران بنیاد کرد.

این دوره برای کلیه مسوولان بهداشت و مدیران میانی هتل های پارسیان شهر تهران و مراکز تفریحی تابعه هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان زیر نظر دکتر پارسا از پزشکان و محققان این علم برگزار شد.

 گفتنی است در کارگاه  روزه آموزش ارگونومی ، نحوه درست نشستن و استفاده از ابزار و وسایل محیط کار و همچنین استانداردهای این وسایل که می بایست برای ایمنی همکاران در نظر گرفته شود آموزش داده شد  و مقررشده  این دوره برای تمامی کارکنان بنیاد مستضعفان و شرکت های تابعه برگزار شود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها