mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۰ - ۲۹ آبان ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۷۷۱
تعداد بازدید: ۲۱۲۲
با هدف سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته صورت گرفت؛
مهندس محمد سعیدی کیا ریاست بنیاد با هدف سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته با فریدون همتی استاندار قزوین دیدار و گفت و گو کرد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری برنا ، در راستای توسعه سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته فریدون همتی استاندار قزوین ضمن دیدار و گفت و گو با محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان بر لزوم سرمایه گذاری در این مناطق تاکید کرد.

 

همتی در این دیدار بیان کرد: یکی از رسالت ها و ماموریت های اصلی بنیاد مستضعفان سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته است که این دیدار و نشست با هدف استفاده از ظرفیت این نهاد انقلابی در جهت توسعه و سرمایه گذاری در استان قزوین انجام شد.

 

وی افزود: سرمایه گذاری در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته استان از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

 

استاندار قزوین تصریح کرد: بنیاد مستضعفان استان قزوین در چند واحد تولیدی و مجتمع های کشت و صنعت سرمایه گذاری کرده و دارای سهام می باشد.

 

همتی ادامه داد: در راستای فعال کردن این واحدها و افزایش ظرفیت تولید و اشتغالزایی در این مجموعه ها و بنگاه های اقتصادی بحث و بررسی لازم انجام و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها