mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۱۵ - ۰۶ دی ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۹۱۰
تعداد بازدید: ۱۷۹۲
بنیاد علوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان 9هزار و 503 جلد کتاب کمک آموزشی بین دانش‌آموزان سال سوم و پیش دانشگاهی رشته های انسانی ،تجربی و ریاضی فیزیک مناطق محروم استان لرستان توزیع کرد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل  از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، محمد حسین اردشیر معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان  در این باره گفت:  این کتاب ها در راستای عنایت خاص مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) نسبت به ارتقای سطح علمی دانش آموزان و رفع محرومیت فرهنگی از مناطق محروم در میان دانش آموزان پایه سوم دوره دوم متوسطه در 14شهرستان و منطقه توزیع شده است.

 

وی ارزش ریالی این کتابها را یک میلیارد و 174 میلیون و835هزار ریال عنوان کرد و ادامه داد : بنیاد علوی با هدف تقویت بنیه آموزشی، تحصیلی و علمی دانش‌آموزان هر ساله مبادرت به توزیع کتاب کمک آموزشی در مناطق محروم می کند.

 اردشیر بیان کرد :بنیاد علوی با هدف حمایت از دانش آموزان مستعد مناطق محروم و کمتر توسعه یافته با حفظ کارآمدی و استفاده از روش ها و فناوری های مناسب ، پایبندی به ارزش ها و توجه به کرامت انسان ها زمینه توسعه عدالت آموزشی را در مناطق محروم فراهم می کند.

 وی بیان کرد: 2 هزار و 779دانش آموز پایه سوم و یک هزارو 764 دانش آموز پیش دانشگاهی از امکانات کمک آموزشی بنیاد علوی بهره مند شده اند.

 به گفته اردشیر بنیاد علوی در کنار توزیع کتاب کمک آموزشی ،برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی و توزیع نرم افزارهای آموزشی را در دستور کار خود قرار می دهد تا شرایط مناسبی را برای رقابت دانش آموزان مناطق محروم با سایر دانش آموزان فراهم نماید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها