mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۱ - ۱۸ دی ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۹۵۳
تعداد بازدید: ۱۷۹۱
مدیر کل بهزیستی استان همدان خبر داد
مدیرکل بهزیستی استان همدان از ساخت 130 واحد مسکن شهری و 140 واحد مسکن روستایی برای مددجویان بهزیستی همدان تا پایان خردادماه سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، حمیدرضا الوند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در خصوص تامین مسکن مددجویان بهزیستی اظهار کرد: برای تامین مسکن افراد زیر پوشش بهزیستی با پنج دستگاه بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، بهزیستی و انجمن خیرین مسکن‌ساز تحت عنوان کمیته راهبردی در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم مددجویان فاقد مسکن را خانه‌دار کنیم.

 

وی با بیان اینکه قرار است این مساکن مددجویان تا پایان خردادماه سال 96 به آنها تحویل داده شود افزود: شرایط واگذاری مسکن در شهرهای بزرگ تا 25 هزار نفر جمعیت برای خانواده هایی که دارای 2 معلول و یا بیشتر هستند با تسهیلات 32 میلیون تومانی از طریق کمیته راهبردی پرداخت می شود.

مدیرکل بهزیستی استان همدان با بیان اینکه قرار است 130 واحد مسکن شهری برای متقاضیانی که سهم آورده خود را بتوانند تامین کنند ساخته شود گفت: مددجویانی که فاقد مسکن هستند با تامین سهم آورده و متقاضی مسکن حتی می‌توانند یک سری پروژه‌های مسکن مهر را دریافت کنند و تا پایان خردادماه صاحب خانه شوند.

وی در خصوص تامین و ساخت مسکن روستایی مددجویان نیز خاطرنشان کرد: قرار است 140 واحد مسکن روستایی برای مددجویان بهزیستی تامین شود که تسهیلات ارایه شده در روستاها پرداخت وام 18 میلیونی با کارمزد 4 درصد است که در صورت تقاضای مددجو ترتیب اثر داده می شود.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها