mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۴ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۹۹۶
تعداد بازدید: ۴۶۹۴
در راستای مولفه های اصل اقتصاد مقاومتی در ارتباط با، تنوع خدمات و کیفیت بالا ضمن کاهش هزینه های تولید خدمات شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان اقدام به برگزاری تور رایگان مشهد مقدس می کند.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی  شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس متقاضیان با خرید یک بلیط قطار راه‌آهن شرقی بنیاد به نرخ رسمی می‌توانند از خدمات مناسب جهت 2 شب و 3 روز اقامت در هتلی نزدیک حرم مطهر، صبحانه ، ناهار و شام با تنوع مناسب ، ترانسفر راه‌آهن به هتل و برعکس و همچنین روزانه چندین ترانسفر به حرم مطهر به‌صورت کاملاً رایگان استفاده نمایند.

 

بنابراین گزارش استقبال از این تور توسط عموم مردم و همچنین استفاده از ظرفیت‌های خالی قطار و هتل از دستاوردهای مهمی بوده که راه تحقق اهداف راهبردی شرکت   را بسیار هموار کرده است.

 

این گزارش می افزاید : عاشقان حضرت ثامن‌الحجج علی ابن موسی‌الرضا که عمدتاً از  دانشجویان بوده از این حرکت بنیاد مستضعفان بسیار استقبال کرده  و آن را بسیار مناسب ارزیابی و در نظرسنجی‌ها نمره ایی بیش از 95 از 100 به این طرح  داده‌اندو  شرکت پرسپولیس با استقرار نمایندگان ویژه در شهر مشهد مقدس تلاش کرده  که خدمات این تور در حداکثر کیفیت و کمیت  ممکن ارائه و خاطرهایی خوب برای آنان به یادگار گذارد.

 

گفتنی است در اجرای فاز دوم این طرح  که با نظر  مثبت معاونت توسعه خدمات  مهندس جراحی و حمایت‌های مدیرعامل هلدینگ خدمات سیاحتی و حمل و نقل بنیاد مستضعفان  صورت گرفته است مقرر است که نسبت به برگزاری و توسعه این تور از مقاصدی مانند شهرستان قلعه گنج ، قزوین و سایر مناطق برنامه ریزی لازم صورت پذیرفته و توسعه آن شامل تمامی ظرفیت‌هایاقامتی ، سیاحتی و حمل و نقل  بنیاد مستضعفان شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها