mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۲۰ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۹۹۹
تعداد بازدید: ۲۸۷۸
در راستای ارتقای سطح تخصص و دانش پرسنل فنی و مهندسی، دوره ی تخصصی PLC S7 Siemens سطح مقدماتی در شعبه بندر بوشهر شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شعبه بوشهر شرکت مذکور : مهندس امیر حسين زارعی مدیر محترم فنی و نگهداری شرکت ، هدف از برگزاری‌این‌ دوره‌ را آشنایی پرسنل فنی با سیستم اتوماسیون صنعتی S7 PLC جهت تسریع در شناسایی و رفع عیوب تجهیزات استراتژیک و درنتیجه ارتقای سطح آماده بکاری آنها دانستند.

بنابراین گزارش وی خاطر نشان کرد در این دوره که از  دوم بهمن ماه گذشته  به مدت 3 روز در محل آموزش شرکت در شعبه بوشهر برگزار شد، تعداد 12 نفر از کارشناسان فنی و مهندسی شرکت به همراه کارشناسان حوزه معاونت فنی و نگهداری بنادر بوشهر و نوشهر حضور داشتند.

خاطره ای از ۶سال پیش ورود اولین خط کانتینری خارجی به بندر بوشهر

در بهمن ماه ۱۳۸۹ اولین خط کانتینری خارجی به نام Cma فرانسه با کشتی Simba فعالیت خود را در بندر بوشهر آغاز کرد .

قبل از آن فقط خط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تحت نمایندگی والفجر فعالیت داشت که با ورود خط کانتینری CMA واردات و صادرات کانتینر در بندر بوشهر رونقی دوچندان یافت. در حال حاضر بیش از ۳۰ خط کانتینری داخلی و خارجی در بندر بوشهر فعالیت دارند عکس زیر استقبال و خوش آمدگویی به کاپیتان کشتی سیمبا متعلق به خط کشتیرانی CMA را نشان می دهد


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها