واحد اصلی بنیاد مستضعفان
نخستين گردهمايي روابط عمومي‌هاي گروه بنياد در سال جاري برگزار شد
با رويكردها و سياست هاي راهبردي جديد:

نخستين گردهمايي روابط عمومي‌هاي گروه بنياد در سال جاري برگزار شد

نخستين گردهمايي روابط عمومي هاي هلدينگ ها، موسسات و شركت هاي مستقل زيرمجموعه بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي با رويكردها و سياست هاي راهبردي جديد منطبق با واقعيت ها، همزمان با فرارسيدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار در سالن اجتماعات ساختمان شماره يك ستاد بنياد با حضور روابط عمومي‌هاي زيرمجموعه برگزار شد.
رشد چشمگیرصادرات بنیاد طی سه سال گذشته

رشد چشمگیرصادرات بنیاد طی سه سال گذشته

رئیس بنیاد مستضعفان: صادرات بنیاد مستضعفان طی سال‌های 94 تا 96 رشد چشمگیری داشته است؛ بطوری‌که صادرات هر یک از 24 شرکت بنیاد مستضعفان به 32 کشور بیشتر از یک میلیون یورو بوده است.
500 فقره اسناد املاك  و اراضي علوي در استان البرز اهداء مي شود
پيرو منويات مقام معظم رهبري(مدظله)؛

500 فقره اسناد املاك و اراضي علوي در استان البرز اهداء مي شود

پيرو منويات مقام معظم رهبري مبني بر تعيين تكليف اراضي و املاك موسوم به علوي و شبه علوي، در اولين مرحله از واگذاري‌ها در استان البرز 500 فقره از اسناد املاك مسكوني و اراضي كشاورزي در راستاي سياست محروميت زدايي بنياد مستضعفان به اقشار محروم اين استان اهداء می‌شود.
تقویت
جهت گیری اساسی بنیاد مستضعفان : توانمند سازی، رشد بهره وری و رقابت سالم

تقویت "شاخص های بهره وری" تاکید نشست مشترک کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و مدیران ارشد بنیاد مستضعفان

نشست مشترک کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور مهندس محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد و حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون "حمایت از تولید ملی" برگزار شد.
تشکیل کمیته سه جانبه بنیاد مستضعفان، شورای شهر و شهرداری تهران

تشکیل کمیته سه جانبه بنیاد مستضعفان، شورای شهر و شهرداری تهران

سخنگوی شورای شهر تهران به تشکیل کارگروه مشترک بین بنیاد مستضعفان، شهرداری تهران و شورا اشاره کرد و گفت: ضمن تشکر از بنیاد مستضعفان جهت همراهی و همکاری با مدیریت شهری، انتظار می‌رود این کمیته هر چه زودتر تشکیل شود تا اقدامات لازم جهت حفظ باغات اشاره شده صورت گیرد.